Kocur napisał(a):

Nie pieprzcie że Słowacja nie zasługuje na ten awans - bo szczęście sprzyja lepszym.
Nasi by z szatni nie wyszli a już by dostawali dwa w plecy.
A to że płaczki lecą jest jeszcze bardziej budujące
|
Słowacja zagrała dzisiaj fantastyczny mecz i zasłuzyła na awans. Włosi dopiero pod koniec zaczeli grac. Nasza kadra juz by dawno przegrała. Jeszcze niech odpadnie Hiszpania to juz w ogole bedzie ciekawie w turnieju

Holendrzy musza sie dobrze przygotowac do meczu ze Słowakami bo nie bedzie tak łatwo jak sie komu wydaje
