Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1230
Stary 24.06.2010, 17:03
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie pieprzcie że Słowacja nie zasługuje na ten awans - bo szczęście sprzyja lepszym.
Nasi by z szatni nie wyszli a już by dostawali dwa w plecy.


A to że płaczki lecą jest jeszcze bardziej budujące
Słowacja zagrała dzisiaj fantastyczny mecz i zasłuzyła na awans. Włosi dopiero pod koniec zaczeli grac. Nasza kadra juz by dawno przegrała. Jeszcze niech odpadnie Hiszpania to juz w ogole bedzie ciekawie w turnieju Holendrzy musza sie dobrze przygotowac do meczu ze Słowakami bo nie bedzie tak łatwo jak sie komu wydaje
Odpowiedz cytując