Cholera piszecie, że mecz świetny a ja po kilku minutach wyłączyłem TV bo wiało nudą...... Nosz kur*a

Jacuś Gmoch w studiu: Masakra była, masakra- jakbym słyszał koleżanki z klasy w liceum po przypałowej bądź ciężkiej sytuacji. haha
Czekam na mecz o 20:30!