Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 24.06.2010, 17:01
Cholera piszecie, że mecz świetny a ja po kilku minutach wyłączyłem TV bo wiało nudą...... Nosz kur*a
Jacuś Gmoch w studiu: Masakra była, masakra- jakbym słyszał koleżanki z klasy w liceum po przypałowej bądź ciężkiej sytuacji. haha
Czekam na mecz o 20:30!
Ostatnio edytowane przez jurukuru : 24.06.2010 o godz. 17:07.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując