Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1205
Stary 24.06.2010, 16:47
Hahahahahaha!

Zajebiscie ze wszyscy wielcy odpadaja.. szkoda Anglii, Brazylii, Argentyny czy Niemcow, bo mialem nadzieje ze i oni odpadna.. ale i tak nie jest zle... Francja, Wlochy, kto nastepny ?!
Odpowiedz cytując