jurukuru napisał(a):

Gdzie można bramki oglądnąć z poszczególnych spotkań?
ps. Włosi zaraz po Francji największymi przegranymi na mundialu, Włochów akurat mi tam nie szkoda..
|
Kod:
www.tvp.pl/fifa2010/wideo
Co do spalonego jak był to minimalny. Jezeli sedzia miał racje to dobry jest takiego minimalnego wypatrzec.
EDIT: 3-2 i Włosi do domu

nie lubie ich ale lubie takie sensacje
