Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jacek67
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline
#
25882
24.06.2010, 16:37
_barszczu
napisał(a):
nie chcę nic zapeszać, ale chłopaki w A klasie prezentują lepszą technikę
ale pojechałeś
to weżmy chłopaków z A klasy ,a może nawet z B
jacek67
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacek67
Znajdź inne posty napisane przez jacek67