Wyświetl pojedynczy post
jacek67
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25882
Stary 24.06.2010, 16:37
_barszczu napisał(a):Wyświetl post
nie chcę nic zapeszać, ale chłopaki w A klasie prezentują lepszą technikę
ale pojechałeś to weżmy chłopaków z A klasy ,a może nawet z B
Odpowiedz cytując