AYALA napisał(a):

|
może z 2 ligi Rosyjskiej dałoby sie kogoś ciekawego pozyskac ? Poziom chyba wyższy niż w naszej ekstraklasie jak sie ogląda skróty.http://onedivision.ru/
|
Poziom może i wyższy ale i pieniądze większe.
Więc wątpię lepiej testować brazyliany z ligi stanowej...