Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6088
Stary 24.06.2010, 16:30
AYALA napisał(a):Wyświetl post
może z 2 ligi Rosyjskiej dałoby sie kogoś ciekawego pozyskac ? Poziom chyba wyższy niż w naszej ekstraklasie jak sie ogląda skróty.http://onedivision.ru/
Poziom może i wyższy ale i pieniądze większe.
Więc wątpię lepiej testować brazyliany z ligi stanowej...
Odpowiedz cytując