To co dla owieczek z tego kościoła jest najważniejsze (średnia wieku ludzi uczęszczających to tego kościoła jest bardzo wysoka,ponoć jedna z najwyższych w Krakowie)."Komorowski jak wygra obniży emerytury ( :/ ), sprywatyzuje szpitale,a to dla owieczek będzie równoznaczne z wyrokiem śmierci". (cytat: "starsi ludzie będą umierać w domach, nikt Wam nie pomoże"). Ja generalnie kładę na to lagę, bo ten kościół zawsze udzielał się w "politycznie". Nie zapomnę co działo się w wyborach w których wygrało SLD

.