|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#8465

24.06.2010, 16:24
|
0 22 napisał(a): 
Pewnie, żeby głosować na uczciwych. No to przecież wiadomo, że nie na PO - przynajmniej z tego powodu grzała się wyborcza na Michalika
|
Fakt, to było mocne 
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.06.2010 o godz. 16:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|