|
Panowie nie znam się ale na h*j mu ćwiczenia z sztangą czy innym obciążeniem? Nas interesuje czy umie się ustawić,piłkę dobrze kopnąć ,grac głową,kryć,dryblować. Gość testowany powinien jak najwięcej grać. A nie robić pompki. No i powinien się dobrze rozgrzać aby mu coś nie *******neło cytując Janasa.
Kapki dobrze robi,choć sprawa wrażenie,że nie panuje nad piłką. Facet wygląda na taką pierdołę co zawsze na końcu była brana do gry na plaży. Rozgarnia sobie te włosy niczym poeta. No ja nie wiem czy on się na ambasadora nadaje. Co najwyżej na asystenta sprzedawcy lodów na plazy.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 24.06.2010 o godz. 16:09.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|