|
Dla mnie to nie konkret. Ja też Ci mogę podać datę na tej zasadzie, wiesz? O, krzesełka na trybunie wschodniej zamontujemy do 15 sierpnia. Tu chodzi o to, żeby dać konkretne info, sprawdzone, prawdziwe. Nie oczekuje harmonogramu robót, nie mniej jednak jak patrze na zdjęciach na postęp prac to wydaje mi się, że ów 30 czerwca nie jest terminem realnym.
A czy konkretem dla Ciebie jest podanie przez prezydenta miasta tego, że będzie grać w lipcu przy 2 trybunach, skoro już wiadomo że tak nie będzie ? To są dla Ciebie konkrety? Zadowala Cie to? Mnie nie bardzo. Pokazuje tylko dalszą niekompetencję i ignorancję władz miasta sprawy budowy naszego stadionu, oraz stawia reszte wypowiedzi, również w tej interpelacji, nie wartą grosza zaufania.
Ostatnio edytowane przez Grzadq : 24.06.2010 o godz. 15:08.
|