Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
11117
24.06.2010, 14:35
Grzadq
napisał(a):
No jeżeli uważasz za "konkret" odpowiedź, że ulica Reymana zostanie ukończona do 30 czerwca no to rzeczywiście, takich konkretów było sporo
*W sumie informacja że zagramy w lipcu przy 2 trybunach to też konkret
Oczywiście, że uważam za konkret info o wykonaniu Reymana do 30czerwca. Mamy konkretną datę.
Wiem, że ty bys pewnie chciał w ramach konkretu dostać harmonogram prac kazdego dnia zwiazany z przebudowa Reymana, to bylby dla ciebie konkret..........
bravelukas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bravelukas
Znajdź inne posty napisane przez bravelukas