ewcia napisał(a):

Możemy zagwarantować, że nie nastąpiła żadna intensyfikacja działań ze strony Stowarzyszenia, a już na pewno nie nastąpiła pod wpływem forumowiczów.
Postanowiliśmy jedynie częściej publikować wyniki różnych spotkań po to aby osoby nie związane ze Stowarzyszeniem nie myślały, że w wypadku braku informacji na stronie nie działamy.
SKWK
|
mimo wszystko, postep w postaci dawania informacji na tym forum oceniam na plus... to tez jakies dzialanie
od ewcia: info dajemy na stronę SKWK, tutaj są przez forumowiczów przeklejane 
Wracajac do interpelacji, troche konkretow i jak zwykle pare ogolników. Najlepszy konkret to chyba odp na temat telebimu, wrescie dali odpowiedz na ten temat.
Wkurza mnie tylko, ze staraja jak najmniej informacji przekazac, przekazuja tylko te ktore juz musza.