Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11116
Stary 24.06.2010, 14:29
ewcia napisał(a):Wyświetl post
Możemy zagwarantować, że nie nastąpiła żadna intensyfikacja działań ze strony Stowarzyszenia, a już na pewno nie nastąpiła pod wpływem forumowiczów.
Postanowiliśmy jedynie częściej publikować wyniki różnych spotkań po to aby osoby nie związane ze Stowarzyszeniem nie myślały, że w wypadku braku informacji na stronie nie działamy.

SKWK
mimo wszystko, postep w postaci dawania informacji na tym forum oceniam na plus... to tez jakies dzialanie

od ewcia: info dajemy na stronę SKWK, tutaj są przez forumowiczów przeklejane

Wracajac do interpelacji, troche konkretow i jak zwykle pare ogolników. Najlepszy konkret to chyba odp na temat telebimu, wrescie dali odpowiedz na ten temat.

Wkurza mnie tylko, ze staraja jak najmniej informacji przekazac, przekazuja tylko te ktore juz musza.
Ostatnio edytowane przez ewcia : 24.06.2010 o godz. 14:44.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując