Grzadq napisał(a):

|
Nie oceniałbym kogoś po łydkach. Sterczący brzuch to co innego, ale łydki? O_o Taką ma facet budowe i tyle, ale jak umie grać fajnie w piłkę to myślę że nikt mu z tego powodu nie powinien robić problemów.
|
A porpos tuszy. Kiedyś niejaki Ronaldo miał brzuch niczego sobie,Adriano to samo. Podejrzewam,że w naszej lidze z większymi brzuchami by kręcili wszystkich jak by chcieli. Jak ktoś umie grać wybitnie w piłkę to mu brzuch nie przeszkadza. Ale takich zawodników na świecie jest kilku,może kilkudziesięciu. Chodź ten nie wygląda na takie co by cokolwiek umiał.
Zanim kolejną stronę narzekaniem zapełnicie,zastanówcie się nad jedną rzeczą. Są MŚ, wiele klubów liczy na handel,siłą rzeczy kilku gości lepszych bądź gorszych zmieni pracodawców. Może też i być tak,że byśmyy kogoś już pozyskali ale czekają strony na rowiązanie kwestii kadrowych po zakończonym Mundialu. Ja jestem spokojny i liczę na transfery.