Markus napisał(a):

Czy urzędnicy miejscy wyjaśnili, dlaczego nadal nic się nie dzieje w sprawie dokończenia D, dlaczego nic do tej pory z tym nie zrobiono, a czas sobie ucieka i ucieka?
Czy jest już data przeniesienia kontenerów, aby można było otworzyć w lipcu E?
Dlaczego nagle znów drastycznie wyhamowało tempo prac na zachodniej?
Konkretów nie zauważyłem. Tylko kolejne metne tłumaczenia, wymiajające odpowiedzi i puste wykręty.
|
Czytałbyś uważniej to forum to byś wiedział..........
Nie ma żadnej daty przeniesienia kontenerów, to zależy tylko od dogadania się Wisły z miastem.
Prace na zachodniej nie wyhamowały, co Ty człowieku siejesz panikę...poobserwuj sobie kamerki przez cały dzień dokładnie jak sie nudzisz i wtedy zobaczysz, dzis np zamontowali kolejne 2 kratownice.
Północna ma być do końca sierpnia wykonana, tak mówiła Niedziałkowska.
Konkretów w interpelacji było sporo, trzeba było uważnie czytać!