Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11114
Stary 24.06.2010, 14:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
Czy urzędnicy miejscy wyjaśnili, dlaczego nadal nic się nie dzieje w sprawie dokończenia D, dlaczego nic do tej pory z tym nie zrobiono, a czas sobie ucieka i ucieka?

Czy jest już data przeniesienia kontenerów, aby można było otworzyć w lipcu E?

Dlaczego nagle znów drastycznie wyhamowało tempo prac na zachodniej?

Konkretów nie zauważyłem. Tylko kolejne metne tłumaczenia, wymiajające odpowiedzi i puste wykręty.

Czytałbyś uważniej to forum to byś wiedział..........


Nie ma żadnej daty przeniesienia kontenerów, to zależy tylko od dogadania się Wisły z miastem.
Prace na zachodniej nie wyhamowały, co Ty człowieku siejesz panikę...poobserwuj sobie kamerki przez cały dzień dokładnie jak sie nudzisz i wtedy zobaczysz, dzis np zamontowali kolejne 2 kratownice.
Północna ma być do końca sierpnia wykonana, tak mówiła Niedziałkowska.

Konkretów w interpelacji było sporo, trzeba było uważnie czytać!
Odpowiedz cytując