Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25838
Stary 24.06.2010, 14:02
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Dziś wszyscy jątrzą na Cupiała, trenerów i na kogo się tylko da.. za za kilka dni pewnie będziecie się spuszczać na monitory jak przeprowadzi Wisła jakiś transfer.
OGARNIJCIE się. Sprawia wam przyjemność ciągłe napierdalanie na Wisłe?


Czy wy jesteście aż tak naiwni?

Poczekajmy do końca okna transferowego.
Popieram.Ja jak już wcześniej pisałem czekam.Ja się na razie nie wypowiadam bo nie ma sensu.Poczekam z postami do jakiegoś transferu(chyba,że ktoś mnie wk*rwi).Bo ja nadal liczę,że będą poważne wzmocnienia.
Odpowiedz cytując