|
mam problem... robiłem format z tym ,że zapodziała mi się gdzieś płytka ze sterownikami. jest jakiś szybki sposób na ściągnięcie ich w poprawnej wersji (grzebałem już na stronie producenta ale wszystkie inne wersje są a tej nie...)? jakby ktoś był w temacie to priv...
|