Wyświetl pojedynczy post
krzysiek92
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16809
Stary 24.06.2010, 13:19
mam problem... robiłem format z tym ,że zapodziała mi się gdzieś płytka ze sterownikami. jest jakiś szybki sposób na ściągnięcie ich w poprawnej wersji (grzebałem już na stronie producenta ale wszystkie inne wersje są a tej nie...)? jakby ktoś był w temacie to priv...
Odpowiedz cytując