Temat
:
Gdzie trening Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
Christofor
Member
Od: 02.2009
Offline
#
187
24.06.2010, 13:12
farciarz
napisał(a):
ale na 90% będzie to stadion na kolejowej obok dworca PKP
Mecz jest tam na 100%.
Christofor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Christofor
Znajdź inne posty napisane przez Christofor