Cytat:
|
Tak swoją drogą zastanawiam się nad tym, czy nie byłoby dobre zakazywanie publikowania sondaży przez jakiś czas przed wyborami...
|
Najlepszy byłby w ogóle zakaz publikowania sondaży. Ludzie by w końcu głosowali zgodnie ze swoimi poglądami, a nie tym, co im sondażownie dyktują...