Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1112
Stary 24.06.2010, 12:59
Nasze barierki nie są takie znowu złe, choć oczywiście daleko im do tych na Legii. Jednak te rusztowania faktycznie biją na głowę okrąglaka wraz z autostradą dla karetek. Okrąglaka kiedyś tam można będzie zburzyć (oby jak najprędzej), a w Poznaniu trzeba by wyburzyć trybunę. Jak do tego dodać sposób zabudowy narożników i np. tą mniejszą psująca stadion trybunę, to mamy lekki dramacik.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując