|
Nasze barierki nie są takie znowu złe, choć oczywiście daleko im do tych na Legii. Jednak te rusztowania faktycznie biją na głowę okrąglaka wraz z autostradą dla karetek. Okrąglaka kiedyś tam można będzie zburzyć (oby jak najprędzej), a w Poznaniu trzeba by wyburzyć trybunę. Jak do tego dodać sposób zabudowy narożników i np. tą mniejszą psująca stadion trybunę, to mamy lekki dramacik.
|