Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1110
Stary 24.06.2010, 12:42
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Jeśli już sprawa Poznania, tak jak wygląda tam kwestia tego 3 poziomu na trybunie za bramką, bo wydaje mi się ze były jakieś problemy z dopuszczeniem go na stałe. A druga kwestia gdzie jest planowany ten sektor dla gości?
Na trybunie dwupietrowej.
Odpowiedz cytując