SZYMEK_TSW napisał(a):

|
Jeśli już sprawa Poznania, tak jak wygląda tam kwestia tego 3 poziomu na trybunie za bramką, bo wydaje mi się ze były jakieś problemy z dopuszczeniem go na stałe. A druga kwestia gdzie jest planowany ten sektor dla gości?
|
Na trybunie dwupietrowej.