|
Senior Member
Offline
|
#8451

24.06.2010, 12:42
|
Taka ciekawostka: http://www.niepoprawni.pl/blog/509/w...owal-w-armenii
Cytat:
|
Bronisław Komorowski lecąc z Afganistanu lądował w Armenii i rozmawiał z Ministrem Spraw Zagranicznych Armenii Edwardem Nalbandianem na lotnisku w Erewaniu. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie jeden drobny szczegół. W tym samym czasie na lotnisku w Erewaniu była delegacja wojskowych rosyjskich na wysokim szczeblu z którą także spotkał się Edward Nalbandian oraz minister obrony Armenii.
|
|
|