Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25804
Stary 24.06.2010, 12:21
staho napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23321

to akurat rozumiem, 19 lat i z Kamerunu, takich można testować.
jak tu można być spokojnym? na kilkanaście dni przed startem pucharów, nasza kadra jest w rozsypce... odeszło 2 podstawowych obrońców i nikt w ich miejsce... odeszło również kilku zmienników... ja jestem spokojny, ale ile można
Odpowiedz cytując