Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1104
Stary 24.06.2010, 12:19
W tym Poznaniu to ile bedzie miescic sektor gosci?
ze niby 2 tys? to troche dziwne skoro my 2 tysiace bedziemy wpuszczac.. rozchodzi sie oczywiscie o czas kiedy caly stadion bedzie oddany do uzytku
Legia tez troche dziwna liczba.. 1380 czy wiecej?
Odpowiedz cytując