Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11098
Stary 24.06.2010, 12:08
Prezydent 23 czerwca podpisał się pod tym, że w lipcu zagramy przy dwóch trybunach. Info o tym, że nie zagramy było wcześniej. Niech chociaż czyta co podpisuje...
Odpowiedz cytując