Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
opetany_tsw
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
25794
24.06.2010, 12:06
ChG
napisał(a):
(...) trzeci z Mongolii...
może to Bilguun Ariunbaatar z U1Bator.TV ?
opetany_tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do opetany_tsw
Znajdź inne posty napisane przez opetany_tsw