tomasz_19 napisał(a):

|
hehehe, a może to jest ta sławna "zasłona dymna" i to jest nasz nowy masażysta z Brazylii xD
|
Masować to on będzie żarcie na stołówce w hotelu piłkarzom jak pójdą umyć ręce. To mnie obraża, czytam coś takiego to ogarnia mnie w****ienie. Podobne do tego jak na sparingu na Garbarni gdzie ten cały Aleamo ciągle coś krzyczał żeby mu podać piłke i gówno z tego wynikało.
Zrozumiałbym nawet gdyby to były jakieś młode chłopaki nawet z II czy III lig a nie jakiś ogór.
Ta sprawa musi mieć drugie dno, w Wiśle musi być ktoś kto ma kontakt z bucami którzy zajmują się oferowaniem poważnym klubom klaunów i ta osoba musi sie na to godzić za co otrzymuje profity. Może ja im zaoferuje byłego reprezentanta Egiptu U-12 vice króla strzelców II ligi egipskiej jest do wziecia za darmo, tylko teraz ma kontuzje i pracuje w hotelu? Jego cechy to zwinność(szybko zwija pościel)