|
Ma ktoś namiar na kogoś, kto mógłby dokumenty sfałszować na brazylijskie. Myslę, że przydałbym się Wiśle.
Najgorsze jest to, że mnie to już nie rusza. Pare lat temu smialem sie z tego, teraz przyjmuje to jako cos normalnego.... - straszne.
Jak druzyna, która ma 4 miejsce w lidze, nie gra w pucharach - robi 5 transferów i jeszcze mysli o kolejnych.
|