|
Ten Helton Pereira Pinto to już jest duże nieporozumienie.Na wikipedii nie znalazłem nawet drużyny,w której grał.Jego nawet na transfermarkcie nie ma!!Boże...tego co krzyczał Ale mało to jeszcze zrozumiałem bo był w kadrze cruzeiro i juventude.Ale ten helton to już przesada!!Ja pokornie czekam bo jak napisał zbymak transfery mają być na dniach więc czekam.Lecz jeśli do niedzieli nie zobaczę jakiegoś sensownego transferu to chyba już nie będę taki naiwny i już nie uwierzę.Czekam do niedzieli.
Ps.Ja jestem ZA transferem Kowalczyka
|