Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8448
Stary 24.06.2010, 11:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pomijam już fakt, że w Kościele naprawdę nie mówią na kogo głosować, mówią co najwyżej, że głosowanie jest obowiązkiem sumienia. Nie wierz w ciemnotę, jaką tu niektórzy rozpowszechniają: "GW" swoim atakiem na abp. Michalika po prostu się ośmieszyła, przy okazji pokazując jak niskie ma mniemanie o swoim kandydacie.
rozumiem, że pisząc 'Kościele' z dużej litery, miałes na mysli cały Kościół jako 'organizacje' a nie jako poszczegolne parafie / budynki. Bo to, ze oficjalnego komunikatu "na kogo głosować" Kościół nie wydaje, to jest oczywiste. Ale to, że w niektorych kościołach zdecydowanie mowi sie na kogo głosowac - moze nie po nazwisku, ale nie trzeba wysiłku żeby to odkryć - to oczywiste. A takie działania zdecydowanie nie powinny miec miejsca, nie chce sie rozpisywac za bardzo, bo w wątku biore spradyczny udział, ale nic mnie tak nie denerwuje jak mieszanie sie księzy do polityki.