Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25775
Stary 24.06.2010, 11:07
ChG napisał(a):Wyświetl post
Ludzie odpowiedzialni w Wiśle za transfery chyba myślą, że każdy Brazylijczyk to dobry piłkarz... Ciekawi mnie czy Wisła opłaca takiemu Brazylijczykowi samolot z Chin czy on na własny koszt tu przylatuje? Bo jeśli klub opłaca mu bilet, to w takim razie jest to jakaś kpina i strata pieniędzy. Jeden z Australii, drugi z Chin, trzeci z Mongolii...
menadzer jest od takich opłat
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując