Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25774
Stary 24.06.2010, 11:06
Ludzie odpowiedzialni w Wiśle za transfery chyba myślą, że każdy Brazylijczyk to dobry piłkarz... Ciekawi mnie czy Wisła opłaca takiemu Brazylijczykowi samolot z Chin czy on na własny koszt tu przylatuje? Bo jeśli klub opłaca mu bilet, to w takim razie jest to jakaś kpina i strata pieniędzy. Jeden z Australii, drugi z Chin, trzeci z Mongolii...
Odpowiedz cytując