rw88 napisał(a):

Kowalczyk to bardzo dobra opcja,. (...) wyjeżdżał jako szybki, dynamiczny, ofensywnie usposobiony obrońca, ale oglądałem dwa z jego meczów w tym sezonie w barwach Dinamo i nie wiem co w Rosji z nim zrobili, bo kompletnie zatracił to, czym w naszej lidze brylował,
|
Kowalczyk jest słabiutki. Rosjanie zachowują się nieracjonalnie kupując niektórych grajków i Kowalczyk jest tego najlepszym przykładem. Także uważam,że to plotka, bo Piekarski za większe pieniądze wciśnie go gdzieś w Rosji. A,że w Rosji gra słabo?On nic nie zatracił, tam liga jest silniejsza od naszej .
Co do testów. Idea słuszna tylko trzeba jeszcze umieć tego zawodnika ocenić. A jak już testować to też lepszych kopaczy. W 2 dnia nikt nie jest w stanie przewidzieć czy ktoś się nadaje czy nie. Poza tym Brazylijczyków najlepiej sprowadzać,testować z Portugalii, przeszli tam pierwszy odsiew,są dużo mniejsze szanse ,ze trafi się na klopsa.