Napisałęm 22 czerwca:
Cytat:
|
Patrząc na zawodnikow jakich nasi wpuszczaja na obozy - smiem stwierdzic, ze beda to amatorzy z lig brazylijskich, ktorzy zagraja w sparingu 15 minut i odjadą, a Kasperczak bedzie tlumaczyl: "jest za silny na ME, ale za slaby na I sklad" - dla mnie jest smieszne to, ze jakies testy sprowadzaja. Powazne kluby sprowadzaja zawodnikow od razu. Co takie testy moga pokazac ? NIC
|
"Polityka transferowa" Wisły jest przewidywalna jak Moda na sukces. Idzmy tak dalej, a Levadia będzie powtorzona