Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam
Offline
#
25767
24.06.2010, 10:49
opetany_tsw
napisał(a):
też mam swój sekret.! ;d wiem co robi tutaj Pinto! ;O zatrudnili go żeby smażył kiełbasy przed stadionem!! a że koleś był w chinach to i może uda się komuś chińszczyznę zamówić po meczu
...byle menu nie opierało się na zupkach chińskich z biedronki...
Teraz tylko czekam na wypowiedź Majchrowkiego: "Sprawa cateringu na Wiśle została właśnie załatwiona"
rafal777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafal777
Znajdź inne posty napisane przez rafal777