Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25767
Stary 24.06.2010, 10:49
opetany_tsw napisał(a):Wyświetl post
też mam swój sekret.! ;d wiem co robi tutaj Pinto! ;O zatrudnili go żeby smażył kiełbasy przed stadionem!! a że koleś był w chinach to i może uda się komuś chińszczyznę zamówić po meczu ...byle menu nie opierało się na zupkach chińskich z biedronki...
Teraz tylko czekam na wypowiedź Majchrowkiego: "Sprawa cateringu na Wiśle została właśnie załatwiona"
Odpowiedz cytując