Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25766
Stary 24.06.2010, 10:47
ciekawe kto za tydzien przyjedzie
może ktoś z mam talent.

Odszedł Głowacki, i jego następce mieli zaprezentować na sparingu z Garcą. Rozumiem że temat już upadł, ucichł i już wszyscy zapomnieli że straciliśmy środkowego obrońcę.

Uff, jak sie ciesze, ze kolega tomasz_19,powiedzial ze transfery bedą bo muszą być, wiec nie ma sie co bać.

btw,skąd oni tych chłopków na testy biorą?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując