|
ciekawe kto za tydzien przyjedzie
może ktoś z mam talent.
Odszedł Głowacki, i jego następce mieli zaprezentować na sparingu z Garcą. Rozumiem że temat już upadł, ucichł i już wszyscy zapomnieli że straciliśmy środkowego obrońcę.
Uff, jak sie ciesze, ze kolega tomasz_19,powiedzial ze transfery bedą bo muszą być, wiec nie ma sie co bać.
btw,skąd oni tych chłopków na testy biorą?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|