Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25765
Stary 24.06.2010, 10:44
to robi się coraz mniej śmieszne to robi sie tragiczne, a najbardziej traci wizerunek klubu.....

Kasperczak miej jaja i pier** komu trzeba, za ten szrot co ci podsyłają.....
Odpowiedz cytując