Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 24.06.2010, 10:38
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

Natomiast co do Kirma w tych 3 meczach....w sumie srednio sie pokazał,myslalem ze on tam cos bedzie grał i ciagnał zaspół a jego ulubionym zagraniem to przyjecie pilki,i oddanie do obroncy ...i to ma byc skrzydlowy...
A czego się spodziewać w konfrontacji z lepszym przeciwnikiem. Facet gra na ile potrafi.

Anglia dramatycznie słaba, to samo Niemcy. Dobrze,że już tak wcześnie z jedną z tych drużyn przyjdzie nam sie rozstać.
Czuje,że będą to Niemcy. Obstawiałem USA,że dojdzie do pół finału i zdania nie zmieniam. Gdy będą im uznawać prawidłowo zdobyte bramki to Ghanę powinni pokonać. A Serbia jak to Serbia. Dużo hałasu o nic. Tacy dobrzy a nigdy nic konkretnego nie ugrali. Niby grajków mają dobrych,ale czy aż tak na ile się o nich mówi? Jak dla mnie przereklamowani.
Ta tak jak z Ukrainą. Wszyscy nią straszą a co ona kiedyś ugrała?Wracając do Mistrzostw. Teraz liczę na odpadnięcie Włochów. Nic nie grają a ich dalsza bytność w turnieju to przedłużanie męki. Jak przejdą to nie wiele to zmieni bo odpadną w następnej rundzie. Nie liczę na to,że się rozpędzą,nie oni są ewidentnie nieprzygotowani do turnieju.

Osobny temat to sędziowanie. Szok aby na tak poważnej imprezie było tyle baboli i to dużego kalibru.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując