|
Chodził ktoś na szkołę auto czy coś w tym stylu? Chodzi mi o taki kurs na którym uczą jak zachowywać się w zimie, na lodzie, jak wychodzić z poślizgów,co robić gdy nas ściąga do rowu, jak jeździć prawidłowo techniczne oraz ekonomicznie.Ogólnie doskonalenie swojej jazdy. Jeśli tak to proszę o opinie bo wybrałbym się na coś takiego
Blue is the colour, football is the game...
Stamford Bridge
Fulham Road
London SW6 1HS
Wielka Brytania
|