bravelukas napisał(a):

może te testy to tylko zasłona dymna przed transferami ?.........ale trudno się oprzeć wrażeniu, że jednak tak nie jest
|
jak maja byc takie zasłony dymne ,to niech lepiej dadza jakies ogłoszenie.Teraz wakacje ,wielu moze przyjechac, a trening z Wisła to nie lada gratka,przez co moga zapłacic za kwatery (gdzies obok ich hotelu)....Przynajniej bedzie za darmo.
Zasłona dymna....ja pier...