To jest Brazylijski Grzegorz Piechna "Kiełbasa". Koleś rozwozi po Europie brazylijską kiełbasę. Więc z tym bigosem prosto z gara to mogą nie byc żarty
A tak na poważnie. Spokojnie, ponoć jakiś gość się kręcił cały czas przy ogrodzeniu, dzień i noc. Ponoć biegł za autobusem do Zakopca. Nocami siedział na drzewach przy hotelu. W końcu się wkurzyli i go poprosili żeby podszedł bliżej, fotę mu cyknęli a że wygląda jakoś obco to od razu że na testach jest brazylijczyk. Ale spokojnie, to jest maci0s <lol2>