7 kotów napisał(a):

|
I jeszcze koles wyglada na takiego co to bigos bezposrednio z gara bedzie wyzeral.
|
To było mocne...
sportnh napisał(a):

TYLKO NIE DREWNO KOWALCZYK!!!!!
przeciez to co ten gosc wyprawia na boisku to jest dramat, przyszly mecze o ciut wieksza stawke w reprezentacji i gosc prosto kopnac pilki nie umial, TYLKO NIE ON
|
Tu nie chodzi o to, że mecze o stawkę, w lidze grał jeszcze słabiej...Prawdopodobnie tam się stawia w treningu na siłę ponad wszystko, a olewa dynamikę i szybkość, bo nie tylko po Kowalczyku widać taką zmianę in minus (m.in. Woronin grywa strasznie słabo i sztywno, ale z przebłyskami) - cały styl gry tej drużyny jest oparty na indywidualnościach, dla oka wygląda to strasznie drewnianie, zresztą tabela i miejsce Dinamo mówi wszystko. Zresztą Smuda stwierdził kiedyś podobnie, coś w stylu, że Marcin pojechał do Rosji jako szybkościowiec, a wrócił na kadrę jako atleta. Na pewno Kowalczyk potrzebowałby trochę czasu aby wrócić do dawnej formy, ale jeśli miałby przyjść za darmo, po ukończeniu kontraktu, to nic tylko się cieszyć i przyklasnąć takiemu transferowi.