Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25749
Stary 24.06.2010, 10:14
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze koles wyglada na takiego co to bigos bezposrednio z gara bedzie wyzeral.
To było mocne...

sportnh napisał(a):Wyświetl post
TYLKO NIE DREWNO KOWALCZYK!!!!!

przeciez to co ten gosc wyprawia na boisku to jest dramat, przyszly mecze o ciut wieksza stawke w reprezentacji i gosc prosto kopnac pilki nie umial, TYLKO NIE ON
Tu nie chodzi o to, że mecze o stawkę, w lidze grał jeszcze słabiej...Prawdopodobnie tam się stawia w treningu na siłę ponad wszystko, a olewa dynamikę i szybkość, bo nie tylko po Kowalczyku widać taką zmianę in minus (m.in. Woronin grywa strasznie słabo i sztywno, ale z przebłyskami) - cały styl gry tej drużyny jest oparty na indywidualnościach, dla oka wygląda to strasznie drewnianie, zresztą tabela i miejsce Dinamo mówi wszystko. Zresztą Smuda stwierdził kiedyś podobnie, coś w stylu, że Marcin pojechał do Rosji jako szybkościowiec, a wrócił na kadrę jako atleta. Na pewno Kowalczyk potrzebowałby trochę czasu aby wrócić do dawnej formy, ale jeśli miałby przyjść za darmo, po ukończeniu kontraktu, to nic tylko się cieszyć i przyklasnąć takiemu transferowi.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 24.06.2010 o godz. 10:21.
Odpowiedz cytując