|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#928

24.06.2010, 10:08
|
Żmijka, ja Cię przepraszam. Publicznie składam samokrytykę.
Zobaczyłem tego gościa i już wiem o co Ci chodziło.
Miałaś rację, jest pewien poziom poniżej którego nie należy się zniżać przy testach. Na przykład takie dziesięć (na oko) kilo nadwagi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|