Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK
Offline
#
25739
24.06.2010, 09:33
Manieczkin335
napisał(a):
http://3.bp.blogspot.com/_58PB9ZUMPI...ra%2BPinto.jpg
widać że w tych chinach spasł się okrutnie...
Co do zasłony dymnej: OBY!!!!! K#@&A OBY!!!
piotrekwrd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekwrd
Znajdź inne posty napisane przez piotrekwrd