Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25732
Stary 24.06.2010, 09:11
Coś się nam zapowiada sprzedaż Marcelo, PSV oficjalnie się już bije o niego...Jak tak dalej pojdzie to zostaniemy bez środkowych obrońców ,a zapomniałem o Cleberze i Kowalskim. Nieno zamiast się wzmacniać to my osłabiamy.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując