Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25729
Stary 24.06.2010, 09:02
Kowalczyk to bardzo dobra opcja, tak samo jak Golański - obaj wyjeżdżali jako czołowi boczni obrońcy ligi, obaj sporo za granicą pograli. Ten pierwszy wyjeżdżał jako szybki, dynamiczny, ofensywnie usposobiony obrońca, ale oglądałem dwa z jego meczów w tym sezonie w barwach Dinamo i nie wiem co w Rosji z nim zrobili, bo kompletnie zatracił to, czym w naszej lidze brylował, zresztą to samo było widać w kadrze. Ale dobrze poprowadzony mógłby wrócić do formy i wtedy byłby murowanym kandydatem na najlepszego bocznego obrońcę ligi. A nawet lepszym kandydatem jest Golański, który w Rumunii grał nieźle, regularnie, chciał go trener, ale po prostu sam nie chciał tam zostawać - dla mnie byłby to idealny kandydat na zastąpienie Alvareza. Inna sprawa, że czuję po kościach, że obie plotki są nierealne
Odpowiedz cytując