|
Hehe w tym okresie zamiast słyszeć o szeroko zakrojonych poszukiwaniach graczy na newralgiczne pozycje w naszym zespole, to słyszymy głównie o odejściach naszych piłkarzy...Oby fama z Marcelo była nieprawdą bo jestem pewien że kasa z transferu za niego poszłaby niewiadomo gdzie, a my dostaniemy jakiegoś grajka z kartą na ręku i niewiadomo skąd.
|