Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25721
Stary 24.06.2010, 08:43
Hehe w tym okresie zamiast słyszeć o szeroko zakrojonych poszukiwaniach graczy na newralgiczne pozycje w naszym zespole, to słyszymy głównie o odejściach naszych piłkarzy...Oby fama z Marcelo była nieprawdą bo jestem pewien że kasa z transferu za niego poszłaby niewiadomo gdzie, a my dostaniemy jakiegoś grajka z kartą na ręku i niewiadomo skąd.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując