fanfan napisał(a):

Nawet jakby kupili Messiego to znalazłoby się kilka osób które narzekałyby że jest za niski , za słaby fizycznie i często łapie kontuzje...
|
I do tego dalekie wyjazdy na kadre... Jak się Messim interesują to naprawde już gorzej być nie może...
haha
