Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25714
Stary 24.06.2010, 08:26
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Nawet jakby kupili Messiego to znalazłoby się kilka osób które narzekałyby że jest za niski , za słaby fizycznie i często łapie kontuzje...
I do tego dalekie wyjazdy na kadre... Jak się Messim interesują to naprawde już gorzej być nie może...
haha
Odpowiedz cytując