Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25712
Stary 24.06.2010, 08:21
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Kto sie ze mna zakłada ze jak kupią Mankiwę to na tym forum będzie lament że sprowadzamy szrot który nie grał od dawna.A jak nie kupimy to będzie że jak zwykle dużo szumu , znane nazwiska, co to miało nie być a wyszło jak zwykle bo nasi menago sa do dupy a Cupiał kasy nie daję więc najlepiej żeby już sprzedał Wisełkeł.
Stawiam krowe
Nawet jakby kupili Messiego to znalazłoby się kilka osób które narzekałyby że jest za niski , za słaby fizycznie i często łapie kontuzje...
Odpowiedz cytując