Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25710
Stary 24.06.2010, 08:18
no ten Pereira tez nie wyglada na takiego co to malo je. Ale poczekajmy co pokaze na boisku

Co do Marcelo, to jakby odszedl to faktycznie byly by jaja. Od tak sprzedali by cala nasza obrone praktycznie.

ps. mialo by jak nigdy, bedzie jak zawsze, czyli szukanie po utuczonych pilkarzach z karta na reku. ;-P
Odpowiedz cytując