no ten Pereira tez nie wyglada na takiego co to malo je. Ale poczekajmy co pokaze na boisku
Co do Marcelo, to jakby odszedl to faktycznie byly by jaja. Od tak sprzedali by cala nasza obrone praktycznie.
ps. mialo by jak nigdy, bedzie jak zawsze, czyli szukanie po utuczonych pilkarzach z karta na reku. ;-P