Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
unnamed
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
137
24.06.2010, 08:00
Jeszcze moze byc taki wariant ze siauliai poprosza o remisik w pierwszym meczu, bo ta druzyna lubi w bwin zagrac
unnamed
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do unnamed
Znajdź inne posty napisane przez unnamed